Právě vloženo

Taštička Joy - s kotětem

Barevná taštička Joy, každá taštička je originálem a nebude se asi nikdy opakovat... je ušita ze 100% bavlny, jak zahraniční tak české. přední strana je sešívaná z kousků, prošívaná a má ústřední obrázek zadní je vždy jednodruhová. Joy má velikost - u zipu 18cm spodní strana 19cm výška 12cm
Taštička Joy - s kotětem
189 CZK

Do města II:

Sukně Do města - velmi ženká a lichotivá svou délkou nad kolena. má kapsy ve švu je ušita ze 100% bavlny pant (pas) je 95% bavlna 5% elastan (zevnitř má místo pro možné navlečení gumy) celková délka sukně je: přední díl 52cm Pas v klidu 74cm natažený 104cm (vel. M-L ) Sukni můžete nosit v pase, sníženě na bocích, prostě jak je vám libo. K dispozici je pouze tento jeden kus.
Do města II:
690 CZK

Taštička Klárky - Morris

Taštička Klárky - Morris
188 CZK

Modrá i pruhovaná

Sukně světle modrá s černobílou větvičkou a kombinovaná s letním proužkem - velmi ženká a lichotivá svou délkou nad kolena Má kapsy, uvnitř pruhované - modrobílé Ideální k vodě, na výlety, do města prostě na prázdniny - natáhnout a jít. je ušita ze 100% bavlny pant (pas) je 95% bavlna 5% elastan - černá barva (v pase má prostor k navlečení gumy, nebo tkanice pro možnost vlastní úpravy pasu.) celková délka sukně 53cm pas v klidu 2x33cm (66cm) natažený 2x49cm (98cm) velikost cca S-M Barva je světlemodrá, velmi příjemná v kombinaci s bílou, modrou, černou, šedou, růžovou... Sukni můžete nosit v pase, sníženě na bocích, prostě jak je vám libo. V tomto provedení jediný kus.
Modrá i pruhovaná
690 CZK

Bobulka kabelka plná koleček

Úplně malá kabelka ideální na cesty. cca 21x13x7cm, poutka k zavěšení traku jsou z přírodní kůže. přední kapsa, vnitřní kapsa na zip, vnitřní poutko s karabinkou. Zapínání na velmi pevný magnet. trak má dlouhý cca 145cm, tak aby šel nosit křížem, na rameni, zkrátit do ruky, nebo lze taštičku nosit jako ledvinku. Materiál: 100% bavlna, přírodní kůže Rovněž můžete trak uplně odepnout a mít kabelku jako příruční taštičku na kosmetiku nebo poklady. Prostě s Bobulkou na cesty.
Bobulka kabelka plná koleček
490 CZK

Kapsa na příbor - lístky

Kapsa na příbor - lístky
75 CZK