Černobílé novinky

Tamara no.8

Originální taštička Tamara patří k těm středně velkým. Je ušita z kvalitní 100%bavlny, podložená měkkou výztuhou. Taštička má tvar v horním díle mírné gondoly. Taštička má velikost vnější 25x16cm, vnitřní prostor je o něco málo nižší cca 25x14cm. Pohodlně se vejde kosmetika, drobnosti. Taštičku lze použít i díky své velikosti a příjemnému tvaru jako psaníčko do ruky.
Tamara no.8
280 CZK

Mini taštička - černobílá

Ušila jsem pro vás malé, roztomilé taštičky Materiál 100% bavlna Velikost 11,5 x 9cm, krásně se vejdou karty a doklady Taštičky můžete použít i jako peněženku, klíčenku, pouzdro na léky Měkká, příjemná do ruky. A navíc se vejde do každé kabelky a nebo i jen tak - do kapsy...
Mini taštička - černobílá
99 CZK

Agneska no.20

Představuji vám Agnesku Je to taštička, penálek nebo pouzdro, nebo právě to, co zrovna potřebujete. Agneska je vyztužená, měkká a pohodlná taštička. Taštička má rozměry : Výška 10cm Šíře 23cm Šířka odšitého dna je 3cm. Materiál 100% bavlna - vnitří i vnější. Vzor se může lišit rozložením vzoru na látce dle prostřihu Velmi pohodlně se do Agnesky vejdou vaše školní potřeby, barvičky na cesty nebo kosmetika.
Agneska no.20
139 CZK